Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Newonce szykuje nową platformę, Samsung partnerem

Premiera nowej platformy jest przewidziana na październik (fot. materiały prasowe)

Newonce.media szykuje nową platformę, która połączy Newonce.net i Newonce.radio. Strategicznym partnerem projektu został Samsung.

"Współpraca Newonce.media z marką Samsung trwa od kilku lat, a ogłoszone partnerstwo jest ukoronowaniem wspólnego wysiłku stworzenia funkcjonalnej, nowoczesnej platformy komunikacji z pokoleniem konsumentów kultury wielkomiejskiej" - czytamy w komunikacie.

Nowa platforma, której premiera przewidziana jest na październik, połączy Newonce.net z treściami tekstowymi i wideo oraz Newonce.radio ze streamem i biblioteką podcastów. Oba adresy będą kierowały w jedno miejsce, powstanie także wspólna aplikacja. Na ekranie powitalnym aplikacji mobilnych widnieć będzie napis "fueled by Samsung".

"Partnerstwo Newonce i Samsung jest najważniejszym biznesowym przedsięwzięciem w naszej pięcioletniej historii" - skomentował w komunikacie prezes Newonce.media Michał Michalski.

(KOZ, 15.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.