Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agaton Koziński zastępcą redaktora naczelnego "Wszystko Co Najważniejsze"

Agaton Koziński przez prawie 12 lat pracował w dzienniku "Polska the Times" (screen: YouTube/Telewizja wPolsce)

Agaton Koziński od poniedziałku jest zastępcą redaktora naczelnego serwisu Wszystkoconajwazniejsze.pl i miesięcznika "Wszystko Co Najważniejsze" (Instytut Nowych Mediów).

Koziński w niedzielę zakończył pracę w dzienniku "Polska the Times" (Polska Press Grupa), w którym był zatrudniony od listopada 2008 roku. Specjalizuje się w polityce krajowej i europejskiej.

Serwis Wszystkoconajwazniejsze.pl wystartował w 2013 roku. Jego redaktorem naczelnym jest Michał Kleiber. Poza serwisem wydawany jest też papierowy miesięcznik "Wszystko Co Najważniejsze". Ich wydawcą jest Instytut Nowych Mediów, którego prezesem jest specjalista od marketingu politycznego Eryk Mistewicz. Serwis jest na tyle mały, że Gemius/PBI nie ma danych na temat jego wyników.

(JSX, 14.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.