Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Plotek.pl z nowym formatem wideo

W premierowym odcinku wystąpi modelka Sandra Kubicka (fot. materiały prasowe)

Serwis Plotek.pl (Agora) stworzył nowy format wideo "Plotkersi". Będzie dostępny w serwisie i na jego kanale na YouTube.

Studyjny format "Plotkersi" to spotkania dziennikarzy Plotek.pl z osobami ze świata show-biznesu, które będą komentować medialne doniesienia na swój temat. Na koniec odcinka gwiazdy mają odbywać wideorozmowy z fanami. Po emisji każdego odcinka na Instagramie odbędzie się konkurs dla widzów.

Prowadzącymi "Plotkersów" są dziennikarze Plotek.pl: Cezary Wiśniewski i Aleksandra Głowińska. Producentką programu jest Nina Cieślińska, odpowiedzialna m.in. za inny format wideo Plotek.pl – "Koło Plotka". 

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w lipcu serwis Plotek.pl miał 44,15 mln odsłon (spadek o 22,29 proc. w porównaniu z lipcem 2019 roku), a odwiedziło go 5,01 mln użytkowników (wzrost o 2,65 proc.). Youtubowy kanał Plotek.pl ma 446 tys. subskrypcji.

(BAE, 14.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.