Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Korzekwa-Józefowicz po 13 latach przestaje być rzeczniczką UW

Anna Korzekwa-Józefowicz będzie pełniła funkcję rzeczniczki UW do końca września (fot. materiały prasowe UW)

Po 13 latach z funkcji rzeczniczki Uniwersytetu Warszawskiego rezygnuje Anna Korzekwa-Józefowicz.

W 2007 roku Anna Korzekwa-Józefowicz wygrała konkurs na stanowisko rzecznika prasowego UW i kierownika nowo stworzonego biura prasowego. Od lutego 2017 do końca sierpnia 2020 roku była dodatkowo pełnomocniczką rektora uczelni ds. komunikacji, a od początku 2019 roku także członkinią Communication Team - sojuszu 4EU+ Alliance, który ma status uniwersytetu europejskiego i łączy UW m.in. z paryską Sorboną i uniwersytetami w Mediolanie oraz Pradze.

– Dla mnie te 13,5 roku to był bardzo intensywny czas. Nie chcę zwalniać tempa, ale mam przekonanie, że nadszedł czas na kolejny etap w mojej karierze zawodowej – mówi Anna Korzekwa-Józefowicz. Zapytana przez "Presserwis" o dalsze plany zawodowe odpowiada: – Nie mam jeszcze propozycji. Będę się rozglądać intensywnie.

Anna Korzekwa-Józefowicz będzie pełnić funkcję rzeczniczki UW do końca września. Decyzja o tym, kto ją zastąpi, jeszcze nie zapadła.

(BAE, 14.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.