Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Isa szefową Avon Polska. Anna Jakubowski rozwija własną firmę

Agnieszka Isa zajmowała kierownicze stanowiska w działach marketingu Avonu w wielu krajach na świecie (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Isa została dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska. Zastąpiła Annę Jakubowski, która koncentruje się teraz na prowadzeniu własnej firmy, niezwiązanej z branżą.

Isa odpowiada za rozwój marki i nowych kanałów sprzedaży, a także za wprowadzanie strategii marketingu na polskim rynku. W firmie Avon pracuje od 19 lat. Była dyrektorem marketingu w Johannesburgu w RPA, dyrektorem wykonawczym ds. marketingu na rynki Europy Zachodniej (z siedzibą w Madrycie w Hiszpanii) i dyrektorem wykonawczym ds. marketingu w Stambule na Turcję, Afrykę Północną i Bliski Wschód. Ostatnio pracowała w regionie Azji i Pacyfiku, gdzie zasiadała w zarządach Avonu w Szanghaju w Chinach oraz w Manili na Filipinach. Odpowiadała za zwiększanie udziałów w rynku, budowanie zespołów i procesów w klastrze, kierowanie działami marketingu i cyfryzacji, a także za modernizację portfolio produktów.

Anna Jakubowski była dyrektor generalną Avonu w Polsce i w krajach bałtyckich od kwietnia 2019 roku. Jak poinformowała "Presserwis", zajmie się teraz rozwojem własnej firmy medycyny regeneracyjnej, której jest udziałowcem i prezesem zarządu. 

Przed dołączeniem do Avonu Jakubowski była dyrektor generalną na Polskę i kraje bałtyckie w Marie Brizard Wine & Spirits oraz dyrektor generalną Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich. Pracowała w Coca-Cola Hellenic Bottling Company w Atenach jako international group category director. Ponadto przez 20 lat była w Procter & Gamble, ostatnio jako associate director - brand manager.

(IKO, 11.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.