Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Brzydula" w TVN Siedem o godz. 20

W serialu występują Julia Kamińska i Filip Bobek (fot. materiały prasowe)

TVN Siedem będzie emitował telenowelę "Brzydula" w ścisłym prime time, bo o godz. 20.

Nowe odcinki serialu będzie można oglądać w dni powszednie, począwszy od 5 października. Jednocześnie TVN Siedem z godz. 20 na 20.30 przenosi emisje randkowego reality show "Hotel Paradise" (od poniedziałku do czwartku) i "Kto odmówi pannie młodej" (w piątki).

W tytułowej roli w "Brzyduli" widzowie ponownie zobaczą Julię Kamińską. Obok niej w obsadzie są m.in. Filip Bobek, Małgorzata Socha i Maja Hirsch.

"Brzydulę" produkuje firma FremantleMedia Polska, która kupiła od RCN prawa do kontynuacji serialu, będącego rodzimą adaptacją kolumbijskiej telenoweli "Yo Soy Betty, La Fea".

TVN pokazał dwa sezony "Brzyduli" w latach 2008-2009. Drugą serię śledziło średnio 3,68 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 11.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.