Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Woźniak-Starak zachowa audycję w Newonce.radio

Agnieszka Woźniak-Starak audycję w Newonce.radio zaczęła prowadzić w marcu (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Woźniak-Starak mimo współprowadzenia "Dzień dobry TVN" nadal będzie miała audycję w Newonce.radio.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutują jako prowadzące poranny program TVN w poniedziałek 14 września. Woźniak-Starak od marca ma też audycję w Newonce.radio.

- Pani Agnieszka Woźniak-Starak kontynuuje współpracę z Newonce.radio i powróci na antenę z programem "Life Balance" w momencie startu nowej ramówki radia - informuje Michał Michalski, prezes Newonce.media. - Prowadzenie "Dzień dobry TVN" nie koliduje z pojawianiem się na antenie naszej stacji - dodaje.

Brak audycji "Life Balance" na antenie wynikał z wakacyjnej przerwy. Ostatni odcinek pierwszego sezonu został wyemitowany 1 lipca. - Ale pani Agnieszka pojawiała się gościnnie jako współprowadząca audycję "Bolesne poranki" - mówi Michalski.

Nowa ramówka Newonce.radio startuje 21 września.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.