Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

K2 przygotowała kampanię UPC

Bohaterem kampanii jest brand hero marki, stworzony przez agencję K2 (fot. materiały prasowe)

Operator kablowy UPC Polska rozpoczął kampanię, w której wykorzystuje postać UPCeusza, brand hero marki. Za jej przygotowanie odpowiada agencja K2.

Kampania prowadzona jest przede wszystkim w telewizji i w internecie. Działania obejmują również spoty radiowe i BTL. W 30-sekundowym spocie telewizyjnym w reżyserii Marcina Filipka promowana jest oferta internetowa UPC. Bohaterem kampanii jest brand hero marki UPCeusz, który został stworzony w ub.r. przez agencję K2. „Tym razem brand hero UPCeusz pędzi, śmiga i wciela się w różne role, żeby podkreślić szybkość i niezawodność internetu UPC” - informuje Magda Banasik, senior copywriterka, współautorka kampanii.

K2 przygotowała kreację kampanii. Postprodukcją zajęło się studio Human Ark, a spot udźwiękowiło studio Głośno. Media zaplanowała i kupiła agencja OMD.

(IKO, 08.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.