Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wprost" zatrudnia wydawcę, dziennikarzy i szefa mediów społecznościowych

Igor Nowiński, Dariusz Grzędziński, Agnieszka Niesłuchowska i Marcin Dobski pracują we "Wprost" (fot. materiały prasowe)

Z początkiem września do tygodnika "Wprost" (AWR "Wprost") dołączyli: Agnieszka Niesłuchowska, Dariusz Grzędziński i Igor Nowiński. W sierpniu w zespole znalazł się też Marcin Dobski.

Agnieszka Niesłuchowska jest wydawcą Wprost Premium. Przez ponad pięć lat kierowała działem politycznym Fakt.pl oraz była zastępcą szefa działu politycznego dziennika "Fakt". Wcześniej pracowała w Wirtualnej Polsce, Radiu PiN oraz Radiu Wawa.

Dziennikarzami "Wprost" zostali Dariusz Grzędziński i Marcin Dobski. Grzędziński od grudnia 2019 roku pracował w "Super Expressie" jako dziennikarz działu polityka. Wcześniej cztery lata był dziennikarzem działu politycznego "Faktu", publikował też na łamach "Polska The Times".

Marcin Dobski dołączył do zespołu "Wprost" w sierpniu, wcześniej był związany m.in. z "Rzeczpospolitą", Polskim Radiem i "Polska The Times". Był nominowany do nagrody Grand Press w kategorii News i Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego.

Szefem social mediów "Wprost" został Igor Nowiński, który przez ostatnie cztery lata zarządzał działaniami redakcji w mediach społecznościowych Wirtualnej Polski. Wcześniej pracował m.in. w Agorze i Burda Media Polska, gdzie zarządzał projektami internetowymi o tematyce lifestylowej i popularnonaukowej.

30 marca ukazał się ostatni numer "Wprost" w wersji drukowanej. Od maja tygodnik ukazuje się (w piątki) tylko w formie cyfrowej.

(DN, 07.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.