Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Natalia Czapracka i Joanna Dobrowolska założyły agencję Swipe up

Natalia Czapracka (z lewej) i Joanna Dobrowolska pracowały wcześniej w wielu zespołach kreatywno-strategicznych (fot. materiały prasowe)

Na polskim rynku agencji kreatywnych działa od niedawna nowa firma - Swipe up. Założyły ją Natalia Czapracka i Joanna Dobrowolska. Zajmuje się produkcją kampanii kontentowych z wykorzystaniem zdjęć i wideo.

"Swoją szansę upatrujemy w nowym podejściu do współpracy i elastycznych rozwiązaniach" – zapowiada Joanna Dobrowolska. Założycielki agencji podkreślają, że zapewniają pełną obsługę produkcji zdjęć, filmów i wydarzeń.

Natalia Czapracka i Joanna Dobrowolska pracowały wcześniej w zespołach kreatywno-strategicznych m.in. DDB, H2O Creative, a po stronie klienta m.in. dla Play i Samsunga. Swipe up działa od czerwca 2020 roku i ma już pierwszych klientów z Polski i z zagranicy.

(DN, 04.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.