Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eska wprowadza zmiany do ramówki, nowy prowadzący "ImprEskę"

Eska z godz. 6 na 21 przenosi emisję audycji lokalnych (fot. Pixabay.com)

Sieć Radio Eska (Grupa ZPR Media) wcześniej zaczyna poranne i popołudniowe audycje. Zmienia też gospodarza wieczornej "ImprEski" i godzinę emisji audycji lokalnych.

- Aby lepiej dostosować program do rytmu dnia, nawyków i przyzwyczajeń naszych słuchaczy, we wrześniu wprowadzamy kilka zmian w ramówce sieci. Poranny i popołudniowy drive time teraz zaczynają się wcześniej - wyjaśnia Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy i muzyczny Eski.

Poranny program "Obudź się na Jankesa" rozpoczyna się o godz. 6, a nie o 6.30 jak dotychczas. Popołudniowa audycja "Wrzuć na luz" startuje o godzinę wcześniej, czyli o 15.

Z kolei "ImprEski", nadawanej od poniedziałku do czwartku, można słuchać od godz. 18 (zamiast od 19). Od połowy września zmieni się także gospodarz "ImprEski" - Michał Hanczak zastąpi Katarzynę Węsierską, która dołącza do prowadzących dzienne pasmo "Hity na czasie" między godz. 9 a 15.

W piątki między godz. 18 a 20 będzie nadawana "Gorąca 20", a po niej "ImprEska in the mix".

Po godz. 21 można słuchać audycji lokalnych, dotychczas emitowanych o godz. 6 rano. - Przeniesienie tych audycji z godzin porannych na wieczorne pozwoli lepiej uchwycić puls miasta i regionu - codziennie wieczorem nasz słuchacz otrzyma aktualne podsumowanie lokalnych wydarzeń dnia - tłumaczy Olgierd Wojtkowiak.

- Lokalnych treści będzie więcej również w ciągu dnia - deklaruje. Od godz. 9 poza lokalnym serwisem informacyjnym w każdej godzinie jest także emitowany serwis "Eska city". Wojtkowiak wyjaśnia, że ta pozycja ma zmierzać w kierunku "miejskiego serwisu lifestylowego" - oprócz informacji o imprezach kulturalnych więcej będzie o lokalnym sporcie czy historii miasta.

Ponadto na antenie Eski pojawi się lista przebojów "Rap 20" (w poniedziałki po godz. 23), czyli zestawienie polskich utworów hiphopowych. O kolejności na liście będą decydowali słuchacze, głosując na stronie internetowej Eski.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 03.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.