Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Mach business directorem Life on Mars

Piotr Mach po 14 latach rozstał się z Agencją Warszawa (fot. materiały prasowe)

Piotr Mach został business directorem w agencji Life on Mars (Brand New Galaxy).

Od września Mach zajmuje się budowaniem biznesu Life on Mars, szczególnie na rynku międzynarodowym. Jego obecność w firmie ma bowiem "wzmocnić globalne kompetencje agencji". 

Przez 14 lat Piotr Mach pracował w Agencji Warszawa - ostatnio na stanowisku international business development officera, a wcześniej m.in. jako client service director. Mach ma doświadczenie w dziedzinie komunikacji, w tym w digital marketingu oraz w pracy software/web development i e-commerce. Pracował dla IKEA Polska ("IKEA po sąsiedzku"), Innogy Polska ("InnogyGo"), T-Mobile, Sony Europe, Hasbro i PepsiCo.  

W lipcu z Agencji Warszawa odszedł dyrektor zarządzający Maciej Lissowski, który od sierpnia jest chief operating officerem w Pathfinder 23, spółce należącej do Brand New Galaxy.

Dyrektorem zarządzającym Life on Mars jest Piotr Chrobot.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 03.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.