Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Jasiński dyrektorem zarządzającym UM Thrive

Michał Jasiński obejmie stanowisko z początkiem października (fot. materiały prasowe)

Michał Jasiński został dyrektorem zarządzającym UM Thrive, należącej do Mediabrands agencji odpowiadającej za planowanie i zakup mediów dla Nestlé Polska. 

Nowo utworzone stanowisko Jasiński obejmie z początkiem października. Będzie odpowiadał za realizację strategii biznesowej agencji, budowanie i rozwój relacji biznesowych z Nestlé, zarządzanie zespołem oraz nadzorowanie kluczowych projektów. Jednocześnie Michał Jasiński dołączy do zarządu operacyjnego Mediabrands (należą do niej UM i Initiative, Reprise, Matterkind). Od strony strategicznej Jasińskiego wspierać będzie Sebastian Szysz, UM strategy director.

Michał Jasiński przez 12 lat związany był z agencją mediową MediaCom Warszawa, ostatnio jako international business director.

(IKO, 02.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.