Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Głogowski za Piotra Kraśkę w "Poranku Radia Tok FM"

Maciej Głogowski jest związany z Tok FM od 16 lat (fot. materiały prasowe)

Maciej Głogowski będzie od dziś prowadzić środowe "Poranki Radia Tok FM". Wicenaczelny stacji i szef zespołu ekonomicznego dołącza do grona gospodarzy porannej audycji, w którym są: Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Karolina Lewicka i Jacek Żakowski.

Maciej Głogowski jest związany z Tok FM od 16 lat. W 2017 roku został wicenaczelnym stacji. Zajmuje się przede wszystkim tematyką gospodarczą - jest szefem redakcji ekonomicznej Tok FM i prowadzącym magazyn "EKG". Jest laureatem nagrody Grand Press Economy. - Polityka i gospodarka ściśle się ze sobą wiążą, dlatego jesteśmy przekonani, że środowe "Poranki Radia Tok FM" nie mogą mieć lepszego gospodarza - komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia Tok FM.

Dotychczas w środę "Poranek Radia Tok FM" prowadził Piotr Kraśko, który postanowił skupić się na pracy w "Faktach" TVN.

Jak wynika z badania Radio Track, w okresie maj-lipiec Tok FM zwiększył słuchalność z 1,9 proc. przed rokiem do 2,6 proc.

(RAQ, 02.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.