Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Sierpień 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tailor Made PR prowadzi działania PR dla marki Łowicz

Anna Łempicka w internecie gotuje, korzystając z sosów marki Łowicz (fot. materiały prasowe)

Agencja Tailor Made PR po raz pierwszy prowadzi działania PR dla marki Łowicz w ramach kampanii „Prawdziwe gotowanie”. Markę promują Damian Kordas i Anna Łempicka.

Współpraca została nawiązana projektowo (komunikacja prowadzona jest na przełomie sierpnia i września). Tailor Made PR odpowiada m.in. za współpracę z mediami, influencerami oraz za przygotowanie konkursu konsumenckiego, w tym materiałów wideo. Do kampanii zaangażowano blogerów kulinarnych Damiana Kordasa i Annę Łempicką, którzy w swoich kanałach społecznościowych pokazują, na czym polega „prawdziwe gotowanie” z wykorzystaniem sosów Łowicz.

Po stronie agencji za obsługę klienta odpowiadają Paula Myśliwiec, social media specialist, Dominika Zioło, client service director i Magdalena Chodara, senior account executive.

(IKO, 27.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.