Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do TVN 7 po 10 latach wraca "BrzydUla", w TTV będą nowe reality i talent show

"BrzydUla" wraca do telewizji po ponad 10 latach (fot. materiały prasowe)

Po ponad 10 latach wraca do TVN 7 serial "BrzydUla", jesienią pojawią się też nowe odcinki reality show "Hotel Paradise" i serialu obyczajowego "Zakochani po uszy". TTV stawia na nowe produkcje: reality show "It's my life! To moje życie", talent show "Usłyszcie nas" i serial paradokumentalny "Dom weselny".

Od września w Siódemce zadebiutuje format "Kto odmówi pannie młodej?". W każdym odcinku programu widzowie zobaczą historię kobiety, która oświadczy się swojemu wybrankowi. Program poprowadzi Małgorzata Ohme.

5 października po 10 latach powróci na antenę serial "BrzydUla" (pierwsze dwa sezony TVN pokazywał w latach 2008-2009). Widzowie zobaczą blaski i cienie macierzyństwa głównej bohaterki, która po latach próbuje wrócić do pracy w korporacji. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku, prapremiery odcinków od piątku 2 października w platformie Player, a powtórki na antenie TVN od niedzieli 10 października. W tytułowej roli Julia Kamińska, występują też Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki i Maja Hirsch.

31 sierpnia stacja pokaże drugi sezon randkowego reality show "Hotel Paradise" (emisja od poniedziałku do piątku o 20), który poprowadzi Klaudia El Dursi.

1 września do TVN 7 powróci obyczajowy serial "Zakochani po uszy" (czwarty sezon), będzie emitowany codziennie od poniedziałku do czwartku. Do obsady dołączą młodzi aktorzy: Weronika Dzierżyńska, Jędrzej Hycnar i Michał Kurek.

Również 1 września na antenę powrócą seriale paradokumentalne "Szkoła" (emisje od poniedziałku do piątku o 15.50) i "19+" (emisje od poniedziałku do czwartku o 19).

Kanał TTV od 31 sierpnia (od poniedziałku do piątku o 16) będzie emitował serial paradokumentalny "Dom weselny". Wedding plannerka Oliwia wraz z mężem przejęła podupadający hotel, w którym tworzy tytułowy dom weselny. Każdy odcinek to historia innej pary narzeczonych, którzy zlecają Oliwii organizację swojego wesela.

Od 1 września we wtorki o 22 TTV będzie pokazywać reality show "It's my life! To moje życie". Piątka nieznajomych zamieszkała razem w wynajmowanym mieszkaniu w Krakowie. Każdy z uczestników otrzymał jednorazowe wsparcie w wysokości pensji minimalnej na początek drogi do dorosłości. Po miesiącu zdecydują, czy chcą dalej mieszkać razem.

Od 6 września w niedziele o 20.05 Katarzyna Bosacka doradzi widzom, jak poprawić jakość swojego życia w programie "DeFacto Bosacka".

TTV od 18 października zaprasza na talent show "Usłyszcie nas!" (niedziele o 22.15). Do wygrania dwie nagrody w wysokości 50 tys. zł, zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu online. W roli mentorów towarzyszących bohaterom wystąpią wokalistka Monika Kuszyńska, stand-uper Łukasz "Lotek" Lodkowski, Krzysztof Hirsztritt i Przemysław Kossakowski. Prowadzącą program będzie drag queen Himera.

27 października na antenie pojawią się "Fobie" (emisje we wtorki o 22). W 12 odcinkach psychologowie będą starali się zdiagnozować problemy bohaterów i odgadnąć, na jaką fobię cierpią.

Na antenę kanału powrócą też "Królowe życia", "Kanapowcy" oraz "Gogglebox. Przed telewizorem".

Nowości czekają też widzów kanałów tematycznych. W TVN Style pojawi się dziesięć nowych programów, w tym "Patent na dom" i "Pierwszy raz Kingi" z Kingą Zawodnik. HGTV pokaże remonty, metamorfozy i ogrody, zadebiutują "Pomysłowe projekty" i "Nieoczywiste miejsca". W Discovery Life powrócą Agata Młynarska i Ewa Drzyzga z kolejnymi odcinkami "Włącz zdrowie" i "Raport life". TVN Turbo pokaże serię filmów dokumentalnych "Największe polskie katastrofy" o najtragiczniejszych wypadkach i wydarzeniach minionych lat oraz "Borys kontra gadżety", w którym zawodnik MMA Borys Mańkowski zmierzy się z technologią użytkową.

(JSX, 27.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.