Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Player jesienią pokaże dwa nowe seriale, a w Player+ będzie "Król"

Magdalena Boczarska zagra główną rolę w serialu "Żywioły Saszy - Ogień" (fot. materiały prasowe)

Jesienią w Playerze pojawią się trzy oryginalne produkcje platformy: nowe seriale "Żywioły Saszy – Ogień" i "Nieobecni" oraz kontynuacja historii prawniczki pt. "Chyłka – Rewizja". W ofercie Player+ dostępny będzie też serial "Król" produkcji telewizji Canal+.

Jak mówił podczas środowej prezentacji jesiennej ramówki prezes TVN Discovery Polska Piotr Korycki, w drugim kwartale 2020 roku liczba abonentów Playera podwoiła się, a obecnie jest ich 375 tys.

W tym roku Player pokaże kilka swoich produkcji (Player Original). Jesienią w platformie pojawi się siedmioodcinkowy serial "Żywioły Saszy - Ogień", oparty na powieści "Lampiony" Katarzyny Bondy. Opowie o profilerce kryminalnej, która pomaga policji w poszukiwaniach osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. W roli głównej występuje Magdalena Boczarska, towarzyszą jej m.in. Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Krzysztof Dracz, Arkadiusz Jakubik i Jerzy Trela.

Pod koniec roku premierę będzie miał dziesięcioodcinkowy serial "Nieobecni". Jego scenariusz oparty jest na przypadkach najgłośniejszych zaginięć w Polsce. Podkomisarz z zespołem Aspergera pomoże znanej tancerce w poszukiwaniach jej bliskich. W rolach głównych Justyna Wasilewska i Piotr Głowacki, pojawią się także Izabela Kuna, Anna Dymna, Grzegorz Damięcki i Danuta Stenka.

Jesienią w ofercie Playera dostępny będzie trzeci sezon serialu opowiadającego o mecenas Joannie Chyłce, "Chyłka – Rewizja". W tytułowej roli występuje Magdalena Cielecka, poza nią w obsadzie są m.in. Filip Pławiak, Wojciech Zieliński, Jakub Gierszał, Piotr Żurawski, Olga Bołądź i Jacek Koman. Drugi sezon serialu ("Chyłka – Kasacja") od 1 września pokaże stacja TVN.

21 sierpnia w Playerze znalazł się kolejny sezon "Top Model. Front row", pokazujący, co dzieje się za kulisami modowego show TVN. Prowadzą go byli finaliści "Top Model": Jakob Kosel i Karolina Pisarek.

Od września w serwisie VoD będzie można oglądać "Hotel Paradise 2 Extra" - materiały dodatkowe z emitowanego w TVN 7 reality show.

Na platformie przedpremierowo dostępne będą odcinki serialu "BrzydUla", który powraca po ponad 10 latach, a także "Usta usta, i "Królestwo kobiet" oraz produkcje TVN Siedem i TTV.

W Playerze jesienią będzie można zobaczyć także nowy serial Canal+ "Król" na motywach powieści Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem. Opowiada o żydowskim bokserze, będącym prawą ręką rządzącego przedwojenną Warszawą gangstera Kuma Kaplicy. Za reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński, a wystąpią m.in. Michał Żurawski, Kacper Olszewski, Arkadiusz Jakubik, Borys Szyc i Magdalena Boczarska. Serial pojawi się na kanale Canal+ Premium, dostępnym w ofercie Player+.

(JSX, 27.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.