Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Olszański nie poprowadził poranka Trójki, nie było audycji Michniewicza

Od czwartku Trójka ma nowego dyrektora (fot. materiały prasowe)

Michał Olszański nie poprowadził w piątek porannego "Zapraszamy do Trójki". Nie było też audycji Tomasza Michniewicza "Reszta świata".

Z naszych informacji wynika, że Michał Olszański jeszcze w czwartek wieczorem miał potwierdzenie od kierownictwa Trójki, że poprowadzi program i będą się w nim mogły pojawić telefony od słuchaczy. Zamiast niego gospodarzem audycji między godz. 6 a 9 był jednak Maciej Szajkowski z radiowej Czwórki.

- Pojechałem rano do radia. Pięć minut przed 6 okazało się, że nie prowadzę tej audycji - mówi Michał Olszański. - Zdejmowanie prowadzącego kilka minut przed audycją jest czymś rzadko spotykanym - dodaje.

Monika Kuś z biura zarządu Polskiego Radia twierdzi, że Olszański jeszcze w czwartek wieczorem "nie uzyskał zgody na prowadzenie audycji na swoich »warunkach«". - Wcześniej nie był planowany w grafiku, a sam nalegał na uzyskanie zgody na prowadzenie audycji w dniu dzisiejszym - stwierdza Kuś.

Na antenie nie było również audycji Tomasza Michniewicza "Reszta świata". Od godz. 10 do 13 program III prowadził Michał Kirmuć z Radia dla Ciebie.

Jak wyjaśnia Monika Kuś, Michniewicz poinformował w czwartek wydawcę, że "ze względu na złe samopoczucie nie może poprowadzić najbliższej audycji, stąd zastępstwo i audycja muzyczna". Kuś zapowiada, że jego audycja "nadal widnieje w ramówce Trójki".

W południe nie było również programu "Godzina prawdy" Michała Olszańskiego. Nie zostało nadane także popołudniowe wydanie "Zapraszamy do Trójki", a Piotr Stelmach nie poprowadził "Offensywy" (zastąpiła go Aleksandra Kaczkowska).

Od czwartku dyrektorem Trójki jest Michał Narkiewicz-Jodko.

(KOZ, 21.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.