Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Bravo Sport" nie ukazuje się od wiosny. Bauer: tytuł nie został zawieszony

- Żadne decyzje nie zostały podjęte. Czekamy na ożywienie w sporcie - informuje Maciej Brzozowski z Wydawnictwa Bauer

Miesięcznik "Bravo Sport" (Wydawnictwo Bauer) nie ukazuje się od wiosny. Wydawca informuje, że czeka na ożywienie w sporcie.

Ostatni numer "Bravo Sport" trafił do sprzedaży w marcu (to było wydanie kwietniowe). Maciej Brzozowski, dyrektor PR Wydawnictwa Bauer, przekonuje, że tytuł nie został zawieszony. - Na razie się nie ukazuje. Poinformuję, kiedy i czy ukaże się kolejne wydanie - stwierdza Brzozowski. - Żadne decyzje nie zostały podjęte. Czekamy na ożywienie w sporcie - dodaje. Przez kilka miesięcy wydarzenia sportowe były zawieszone z powodu koronawirusa. Odwołano m.in. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. 

"Bravo Sport" ukazuje się w Polsce od 1997 roku. Z końcem 2017 roku Wydawnictwo Bauer zamknęło ukazujący się w Polsce od 1991 roku dwutygodnik dla nastolatków "Bravo".

Kwietniowe "Bravo Sport" sprzedało się w 20 200 egz. (dane: Polskie Badania Czytelnictwa, audyt ZKDP).

(KOZ, 21.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.