Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Witwicki pełnomocnikiem zarządu Interii ds. informacji i publicystyki

Piotr Witwicki podlega bezpośrednio Dorocie Gawryluk (fot. materiały prasowe)

Koordynator Polsatnews.pl Piotr Witwicki obejmuje funkcję pełnomocnika zarządu Interii ds. informacji i publicystyki. Będzie odpowiadał za integrację programową serwisów informacyjnych Polsatu i Interii.

Piotr Witwicki jest związany z Telewizją Polsat od 2008 roku, gdy dołączył do zespołu powstającego wówczas Polsat News. W ciągu kilku lat stał się jednym z czołowych dziennikarzy stacji informacyjnej Polsatu. W 2019 roku został koordynatorem Polsatnews.pl, podlega bezpośrednio Dorocie Gawryluk, która jest odpowiedzialna za całość obszaru informacji i publicystki w Grupie Polsat.

W lipcu Telewizja Polsat przejęła Grupę Interia od Bauer Media Group. W wyniku przejęcie do zarządu Grupy Interia dołączył Adam Nowe. Powołano również radę nadzorczą, której przewodniczącym został Zygmunt Solorz.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w lipcu strona główna Interia.pl miała 236,1 mln wyświetleń (wzrost o 14,1 proc. w porównaniu z lipcem 2019) i odwiedziło ją 5,5 mln internautów (wzrost o 13 proc.). 

(BAE, 21.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.