Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Sierpień 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Englert jest reprezentowany przez Gifted

Michał Englert to jeden z najbardziej cenionych polskich operatorów filmowych (fot. materiały prasowe)

Do grupy twórców reprezentowanych przez agencję Gifted dołączył Michał Englert, nagradzany operator filmowy, członek Europejskiej Akademii Filmowej.

Filmy, przy których pracował Michał Englert, zdobywały nagrody na najważniejszych festiwalach filmowych (m.in. Sundance i Berlinale). Od lat współpracuje z Małgorzatą Szumowską ( „Ono”, „W imię”, „Twarz”, „Body/Ciało”, „33 sceny z życia” ). Ich najnowszy film „Śniegu już nigdy nie będzie” jest polskim kandydatem do Oscara. Nagradzane filmy ze zdjęciami Englerta to także serial HBO „Ślepnąc od świateł” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego, „Nieulotne” Jacka Borcucha i „Kongres” Ariego Folmana z Robin Wright i Harveyem Keitlem.

Englert angażuje się także w przedsięwzięcia reklamowe. Pracował przy produkcjach dla firm McDonald’s, ING, Danone, Millenium czy Knorr.

(AMS, 20.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.