Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Press bus Ruchu i Izby Wydawców Prasy będzie promował czytelnictwo gazet

W ramach przedsięwzięcia na ulice polskich miast wyjadą press busy (fot. materiały prasowe)

Ruch SA i Izba Wydawców Prasy we wspólnej akcji "Ruch na wakacje" będą promowały czytelnictwo prasy. To początek działań w ramach długofalowej kampanii "Czytam prasę!".

W ramach przedsięwzięcia miejscowości nad Bałtykiem, na Mazurach i na południu Polski odwiedzą press busy. 

"Chcemy udowodnić, że prasa jest dostępna wszędzie tam, gdzie spędzamy czas wolny – stąd nasze działania rozpoczynamy właśnie w czasie trwania wakacji, pokazując przy okazji najciekawsze turystycznie miejsca, w których działają nasze punkty sprzedaży prasy" – mówi Piotr Regulski z zarządu Ruchu.

Wraz ze startem kampanii będą publikowane vlogi z wywiadami z kioskarzami Ruchu, wydawcami prasy i przedstawicielami instytucji, które mają wpływ na kształt rynku prasowego. W ten sposób Ruch chce stworzyć kompendium o rynku prasowym. Vlog będzie dostępny w kanałach społecznościowych Ruchu i partnerów akcji. 

Partnerami akcji oprócz Izby Wydawców Prasy są kampania #Urlopwkraju oraz 99rent.

(BAE, 19.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.