Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Plejada.pl: Woźniak-Starak zastąpi Rusin w "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak ma dołączyć do "Dzień dobry TVN" (fot. Jakub Kamiński/East News)

TVN szykuje kolejne zmiany wśród prowadzących "Dzień dobry TVN" - wynika z informacji podawanych przez media.

Plejada.pl poinformowała w poniedziałek, że prowadzącą program nie będzie już Kinga Rusin, która - według serwisu - ma skupić się na działalności społecznej i biznesowej. Rusin była gospodynią "Dzień dobry TVN" w parze z Piotrem Kraśką, który odszedł z programu i dołączył do zespołu "Faktów" TVN.

Według Plejada.pl Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN" miałaby zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak. Z kolei Plotek.pl twierdzi, że Woźniak-Starak miałaby poprowadzić program z Piotrem Kędzierskim. - Jestem na wakacjach. Nic o tym nie wiem - stwierdza Kędzierski.

TVN nie chce komentować tych informacji. - O składzie poinformujemy bliżej startu sezonu - ucina Joanna Górska, dyrektoka działu PR TVN Discovery Polska.

Wiosną do grona gospodarzy "Dzień dobry TVN" dołączyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Wcześniej, jesienią 2019 roku, program zaczęli prowadzić Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, którzy zastąpili duet Magda Mołek - Marcin Meller.

(KOZ, 18.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.