Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Daniel Bartosik wicenaczelnym "CD-Action"

Najnowszy numer "CD-Action", nad którym pracował już Daniel Bartosik, ma się ukazać 25 sierpnia (fot. facebook.com/CDAction)

Do redakcji magazynu "CD-Action" (Fantasyexpo) po roku wraca Daniel Bartosik. Obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. 

– Powrót Daniela to część nowego rozdziału "CD-Action", który jest ściśle związany z przejęciem marki i z naszymi planami na przyszłość. Będzie on odpowiedzialny m.in. za jakość treści w magazynie – mówi Dawid Bojarski, redaktor naczelny "CD-Action". 

Wcześniej Daniel Bartosik pracował w dziale marketingu i PR Techlandu, dokąd trafił rok temu po odejściu z "CD-Action". 

Na początku lipca agencja gamingowa Fantasyexpo nabyła od Wydawnictwa Bauer prawa do marki "CD-Action". Funkcję redaktora naczelnego objął wówczas Dawid Bojarski, który po kilku miesiącach nieobecności powrócił na zajmowane wcześniej stanowisko. 

Jak wynika z danych ZKDP, sprzedaż ogółem "CD-Action" w kwietniu wyniosła 20 506 egz. (spadek o 39,57 proc. względem kwietnia 2019). Najnowszy numer "CD-Action", nad którym pracował już Daniel Bartosik, ma wejść do sprzedaży 25 sierpnia.

(BAE, 17.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.