Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy nowości w Superstacji

Nowe pozycje Superstacja pokazuje od sierpnia (fot. materiały prasowe)

"Tok szoł", "Magazyn kryminalny" i "Ze świata" to nowe pozycje w ramówce Superstacji.

W "Tok szoł" Wojciech Jagielski i Katarzyna Pakosińska rozmawiają z osobami ze świata show-biznesu. Program można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30 i 22.30.

W piątki o 18.30 jest emitowany "Magazyn kryminalny" Krzysztofa Rutkowskiego. Opowiada o zabójstwach, wymuszeniach rozbójniczych, handlu ludźmi.

Natomiast Agnieszka Ludwisiak-Wypior w programie "Ze świata" (w dni powszednie o godz. 16.10) przedstawia informacje ze świata polityki, gospodarki, komentowane przez ekspertów i naukowców.

Wcześniej w ramówce znalazły się także programy "Eko-Kret" Jarosława Kreta, "SuperHistorie" Łukasza Kazka, "Z pierwszej strony" Moniki Goździalskiej i Michała Migały oraz "Sport w Superstacji", prezentowany przez Tomasza Zimińskiego i Małgorzatę Chodkowską.

(KOZ, 13.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.