Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Plus500 sponsorem głównym Legii Warszawa

Piłkarze Legii: Paweł Wszołek, Michał Karbownik i Artur Jędrzejczyk w koszulkach z logo nowego sponsora (fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com)

Plus500, międzynarodowa firma notowana na londyńskiej giełdzie, została głównym sponsorem Legii Warszawa. W sezonie 2020/21 jej logo pojawi się na przedniej części koszulek piłkarzy mistrza Polski.

Według mediów to rekordowa umowa nie tylko w historii klubu, ale w ogóle polskiej piłki. Została podpisana na dwa lata, z opcją przedłużenia na kolejny rok. Jak pisze Sport.pl, w ciągu trzech lat Legia może otrzymać z tego tytułu kilkadziesiąt milionów złotych.

Plus500 to internetowy broker kontraktów CFD (kontrakty różnicy kursowej) notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od stycznia 2015 roku jest głównym sponsorem hiszpańskiego klubu Atletico Madryt, a w czerwcu br. rozpoczęła współpracę z mistrzem Szwajcarii, BSC Young Boys Berno.

Jednocześnie Legia kontynuuje strategiczną współpracę z Fortuna Zakłady Bukmacherskie, firma od początku sezonu 2020/2021 otrzyma miano sponsora oficjalnego. Logotyp Fortuny na koszulce meczowej zostanie przeniesiony na tył, zastępując logotyp marki Królewskie, również kontynuującej współpracę z klubem. Od najbliższego sezonu marka będzie eksponowana na rękawie.

(MAC, 11.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.