Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ekstraklasa ma pozostać w Canal+ i TVP do 2023 roku

Według Romana Kołtonia porozumienie w sprawie meczów Ekstraklasy powinno być parafowane w tym tygodniu (fot. Pixabay.com)

W tym tygodniu Ekstraklasa SA ma przedłużyć z Canal+ i Telewizją Polską umowę na pokazywanie meczów piłkarskich PKO Bank Polski Ekstraklasy przez dwa kolejne sezony.

Dziennikarz Roman Kołtoń na kanale Prawda futbolu na YouTube ujawnił, że stan negocjacji jest bardzo zaawansowany. "W najbliższych dniach, w następnym tygodniu, powinno zostać parafowane porozumienie, które spowoduje, że prawa telewizyjne w Polsce, jeśli chodzi o PKO Bank Polski Ekstraklasę będą zagospodarowane nie tylko w sezonie 2020/2021, ale w najbliższych dwóch sezonach: 2021/2022 i 2022/2023" - poinformował Kołtoń.

Na początku maja pisaliśmy w "Presserwisie", że rada nadzorcza Ekstraklasy SA upoważniła prezesa spółki Marcina Animuckiego do negocjacji przedłużenia umowy z Canal+.

Obecny kontrakt Ekstraklasy z Canal+ i TVP obejmuje zakończony już sezon 2019/2020 i rozpoczynający się w piątek 21 sierpnia sezon 2020/2021.

(KOZ, 10.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.