Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Glapiak z MON ma trafić do rady nadzorczej PAP

RMN zajmie się w piątek uzupełnieniem składu rady nadzorczej PAP (fot. Marek Mazurkiewicz/CC BY-SA 3.0)

Agnieszka Glapiak, dyrektor Centrum Operacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej, ma wejść do rady nadzorczej Polskiej Agencji Prasowej.

Uzupełnieniem składu rady nadzorczej PAP po rezygnacji Janusza Niedzieli zajmie się w piątek Rada Mediów Narodowych. Agnieszka Glapiak jest jedyną kandydatką na to stanowisko.

Agnieszka Glapiak, zanim została dyrektorką Centrum Operacyjnego MON, w latach 2016-2018 kierowała departamentem komunikacji społecznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wcześniej była m.in. dyrektorką Centrum Informacyjnego Rządu, kiedy premierami byli Jarosław Kaczyński i Kazimierz Marcinkiewicz. W TVP pracowała m.in. jako sekretarz redakcji rolnej TVP 1 i kierowniczką redakcji audycji edukacyjnych, młodzieżowych i dziecięcych TVP 1.

W radzie nadzorczej PAP zasiadają Maciej Świrski i Tomasz Giziński.

(KOZ, 07.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.