Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Mroczek pokieruje kreacją w Life on Mars

Marcin Mroczek pracuje w branży reklamowej od 18 lat (fot. materiały prasowe)

Marcin Mroczek dołączył do agencji Life on Mars (Brand New Galaxy), gdzie kieruje działem kreacji. Wraz z nim pracę w Life on Mars zaczyna Andrzej Błachut, senior art director.

Dotychczas kreacją Life on Mars zarządzał Piotr Chrobot, łączący tę funkcję z zarządzaniem agencją. Obecnie Chrobot będzie włączony w procesy kreatywne, jednak operacyjnie dział kreacji ma raportować do Marcina  Mroczka.

Mroczek pracuje w branży reklamowej od 18 lat. Ostatnio był dyrektorem kreatywnym w Havas Warsaw, a wcześniej w Ogilvy, Scholz & Friends, TeamOne/303 i G7. Był odpowiedzialny m.in. za launch marki Plush. Inne marki, dla których pracował, to: Canal+, Lotos, Huawei, Reckitt & Benckiser, IKEA czy Warka. Wraz z Mroczkiem do Life on Mars dołączył Andrzej Błachut, który został senior art directorem. Błachut i Mroczek od kilkunastu lat pracują jako team kreatywny.

(AMS, 06.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.