Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Majdan z nową umową na wyłączność z Canal+

Radek pasuje tu swoim profesjonalizmem - mówi Michał Kołodziejczyk (fot. Piotr Molecki / East News)

Radosław Majdan, były bramkarz, a obecnie ekspert i komentator piłkarski, podpisał nową umowę z redakcją sportową Canal+. 

Michał Kołodziejczyk, szef redakcji sportowej C+, podkreśla, że to umowa na wyłączność. - Radek wiosną pokazał, że warto na niego stawiać, zbierał świetne noty. Jestem bardzo szczęśliwy, że zdecydował się związać z naszą redakcją. Pasuje tu swoim profesjonalizmem - mówi Kołodziejczyk. Dodaje, że czas trwania umowy i jej warunki "nie podlegają publicznej dyskusji". Majdan rok temu pojawiał się w Canal+, wcześniej był związany z Eurosportem. 

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że Canal+ rozstaje się z dwoma ekspertami piłkarskimi: Maciejem Murawskim i Kazimierzem Węgrzynem. Ze stacji odchodzą też dziennikarze: Paulina Czarnota-Bojarska i Adam Westfal.

(JSX, 06.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.