Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Kasprzyk nową ambasadorką salonów Agata

W spotach nowej kampanii sieci salonów meblowych Agata Ewa Kasprzyk gra teściową, a Małgorzata Socha - synową (fot. materiały prasowe)

Ewa Kasprzyk została - obok Małgorzaty Sochy - ambasadorką salonów Agata. Startuje nowa kampania marki.

Sieć salonów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz rozpoczęła kampanię reklamową z udziałem dwóch aktorek różnych pokoleń: Małgorzaty Sochy i Ewy Kasprzyk. W nowej platformie komunikacji marki Agata ta pierwsza wciela się w rolę synowej, a druga – teściowej. Akcja pierwszego z serii spotów telewizyjnych odbywa się w mieszkaniu synowej, która podczas rozmowy wideo pokazuje teściowej nowy narożnik. W trakcie prezentacji mebla teściowa odkrywa, że z salonu zniknął wręczony przez nią upominek.

Za koncept kreatywny i realizację kampanii odpowiada agencja PZL, a do produkcji spotów został zaangażowany dom produkcyjny Film Republic.

Kampania "Synowa i teściowa" obejmuje telewizję, radio, internet, internet i social media. Nową komunikację marki uzupełniają działania OOH i aktywności w prasie.

(AMS, 05.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.