Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były korespondent "PS" w dziale marketingu Lecha Poznań

Maciej Sypuła był m.in. redaktorem prowadzącym w Ekstraklasa.tv (screen: YouTube/WTK)

Maciej Sypuła, do niedawna poznański korespondent "Przeglądu Sportowego" (Ringier Axel Springer Polska), został zatrudniony w dziale marketingu klubu piłkarskiego Lech Poznań.

W RAS Polska Sypuła pracował jako dziennikarz, redaktor Onet Sport. Był redaktorem prowadzącym Ekstraklasa.tv. W lutym 2019 roku przeszedł do "PS". W maju 2020 roku RAS Polska w ramach zwolnień grupowych rozstał się z korespondentami "PS" Michałem Guzem (Dolny Śląsk), Leszkiem Błażyńskim (Górny Śląsk) i właśnie Sypułą. Według spółki takie działania są "wynikiem dostosowania działalności do przedstawionej w zeszłym roku struktury oraz strategii. Nowe wyzwania związane z pandemią koronawirusa przyspieszyły konieczność podjęcia tych decyzji w celu utrzymania stabilnej kondycji finansowej firmy".

(JSX, 04.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.