Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marta Tomalczyk szefową projektów specjalnych Kukbuka

Marta Tomalczyk pracowała m.in. w Mediaplanet Publishing House (fot. materiały prasowe)

Marta Tomalczyk dołączyła do zespołu wydawnictwa Kukbuk, obejmując nowo utworzone stanowisko głównej menedżerki do spraw projektów specjalnych i rozwoju biznesu.

Tomalczyk zajmie się wsparciem sprzedaży (druk i online) i rozwojem nowych projektów spoza głównej linii działalności wydawnictwa.

Marta Tomalczyk jest specjalistką w zakresie relacji inwestorskich, komunikacji marketingowej oraz działań B2C, B2B i B2E. Pracowała m.in. jako new business director w Tomo Group, jako client relationship director w Walter Herz i jako project manager w Mediaplanet Publishing House.

Wydawnictwo Kukbuk wydaje kulturalno-kulinarny drukowany dwumiesięcznik "Kukbuk" (i cztery tematyczne wydania specjalne w roku) i serwis Kukbuk.pl, prowadzi też e-sklep.

(JSX, 04.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.