Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"PS": Michał Łopaciński z Canal+ odsunięty od komentowania żużla

Zawieszenie dziennikarza jest efektem wypowiedzi podczas ostatniego meczu MrGarden GKM Grudziądz z Moje Bermudy Stalą Gorzów(screen: YouTube.com/Canal Plus telewizja przez internet)

Dziennikarz Canal+ Michał Łopaciński został odsunięty od komentowania meczów żużlowych - poinformował "Przegląd Sportowy".

Według gazety jest to efekt wypowiedzi podczas meczu MrGarden GKM Grudziądz z Moje Bermudy Stalą Gorzów, a także reakcji klubu z Grudziądza. Jak opisał "PS", Łopaciński przez blisko 40 minut naigrywał się ze stanu technicznego ciągników i polewaczek, jakimi dysponuje klub oraz z niemrawych prac na torze.

Canal+ nie ujawnia, jak długo Michał Łopaciński nie będzie uczestniczyć w transmisjach z żużla. - Nie będę komentował publicznie każdej decyzji dotyczącej funkcjonowania redakcji - ucina Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej Canal+.

(KOZ, 03.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.