Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Miziołek rozstała się z Superstacją

Joanna Miziołek jest dziennikarką "Wprost", prowadzi też "Debatę dnia" w Polskim Radiu 24 (screen: YouTube/Onet Rano)

Dziennikarka Joanna Miziołek w piątek pożegnała się z widzami Superstacji, w której od kwietnia prowadziła pasmo "SuperTemat. Korona Kryzys", a także "SuperNews Interwencje" i "SuperNews".

- Widzę się z państwem po raz ostatni na antenie Superstacji – powiedziała w piątek Miziołek w programie. Dziennikarka nie odpowiedziała w niedzielę na nasze pytanie, czy odejście ze stacji było jej decyzją.

Miziołek jest dziennikarką "Wprost" (AWR Wprost). Po zamknięciu papierowego wydania tygodnika kontynuuje prace nad cyfrowym magazynem. Jest też jedną z prowadzących "Debatę dnia" w Polskim Radiu 24.

Niedawno z Superstacją rozstał się zastępca dyrektora programowego Grzegorz Adamczyk.

W nowej ramówce kanału, która pojawi się za tydzień, znajdzie się m.in. program "Kryminalna Polska" byłego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, powróci też talk-show Wojciecha Jagielskiego.

(JSX, 03.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.