Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Janusz Schwertner dołącza do Onet Rano

Janusz Schwertner do ekipy Onet Rano ma dołączyć już w sierpniu (screen YouTube/OnetRano)

Dziennikarz Janusz Schwertner poprowadzi Onet Rano. W programie zadebiutuje już w sierpniu. 

Informację o dołączeniu Janusza Schwertnera do ekipy Onet Rano potwierdza Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl i prowadzący Onet Rano. 

W 2018 roku Janusz Schwertner, wspólnie z innymi dziennikarzami z portalu Onet.pl, zdobył nagrodę Grand Press w kategorii News za cykl materiałów "Afera taśmowa. Kelnerzy obciążają Morawieckiego". 

Program Onet Rano w mobilnym studiu nadal będą prowadzić: Bartosz Węglarczyk, Tomasz Sekielski, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Piotr Kędzierski oraz Beata Tadla, która w tym roku dołączyła do grona prowadzących.

Onet Rano emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 7.55 na stronie głównej Onetu, profilach portalu w mediach społecznościowych i w serwisie YouTube.com.

Według danych Gemius/PBI w czerwcu strona główna Onet.pl miała 514,58 mln odsłon (wzrost o 30,14 proc. w porównaniu z czerwcem 2019) i odwiedziło ją 12,76 mln użytkowników (wzrost 22,81 proc.).

(BAE, 31.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.