Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reachablogger.pl z reklamami w podcastach

Reachablogger.pl jest w trakcie pozyskiwania podcastów, w których marki będą mogły się promować (fot. materiały prasowe)

Platforma influencer marketingu Reachablogger.pl, łącząca marketerów i blogerów w działaniach komunikacyjnych, wprowadziła możliwość reklamowania się w podcastach.

Reklamodawcy mający konto na platformie Reachablogger.pl od teraz mogą zarówno lokować produkty i marki w podcastach, jak i sponsorować całe podcasty (współpraca projektowa bądź cykliczna). „Klienci będą również mieli możliwość współpracy pakietowej, czyli łączenia reklamy w podcastach danego influencera z innymi należącymi do niego kanałami social mediowymi” - podaje Reachablogger.pl. Klientami platformy są marketerzy, agencje digital, agencje mediowe, PR, SEO i firmy e-commerce.

„W perspektywie najbliższych miesięcy będziemy kierowali swoją nową ofertę również do twórców podcastów, którzy jeszcze nie mają u nas konta” - komentuje Robert Sosnowski, CVO Reachablogger.pl. Platforma jest w trakcie pozyskiwania podcastów, w których będą promować się marki.

(IKO, 30.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.