Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polityka Insight z nowym cyklem podcastów

Nowe odcinki mają się ukazywać we wtorki (fot. materiały prasowe)

Centrum analityczne Polityka Insight rozpoczyna nowy cykl podcastów „Czas na reSTART”. To audycja o szansach na zmianę społeczeństwa i gospodarki oraz o próbie stworzenia nowego ładu, który pomoże przeciwdziałać katastrofie klimatycznej. 

Pierwszym gościem cyklu prowadzonego przez Pawła Wiejskiego, analityka ds. europejskich Polityki Insight, jest Weronika Michalak z organizacji Heal Polska. Nowe odcinki mają się ukazywać we wtorki.

Polityka Insight od 2017 roku tworzy podcasty na temat wydarzeń politycznych, gospodarczych i międzynarodowych. Obecnie, oprócz nowego cyklu, publikuje podcast "Stan epidemii", poświęcony wpływowi epidemii koronawirusa na codzienne życie; audycję technologiczną "Nowy inteligentny świat" oraz piątkowy program główny Polityki Insight. Podcastów Polityki Insight można słuchać na kilkunastu platformach, m.in. iTunes, Spotify, Google Podcasts i Tok FM.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 29.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.