Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Tomaszewska współprowadzącą „The Voice of Poland"

Małgorzata Tomaszewska w zespole prowadzących "The Voice of Poland" zastąpi Marcelinę Zawadzką (fot. Piotr Molecki/East News)

Małgorzata Tomaszewska, prezenterka programu „Pytanie na śniadanie”, dołączyła do grona współprowadzących 11. edycję muzycznego talent show „The Voice of Poland” w TVP 2.

Tomaszewska zastąpi Marcelinę Zawadzką. Nowa współprowadząca będzie wraz z Adamem Zdrójkowskim wręczać uczestnikom zaproszenia do programu. Jej zadaniem będzie też prowadzenie rozmów z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

Zdjęcia do 11. edycji „The Voice of Poland” ruszają w połowie sierpnia. Premierowy odcinek ma zostać wyemitowany we wrześniu w TVP 2. Do zmian dojdzie też wśród trenerów, którzy pracują z uczestnikami. Zapowiedziano już udział piosenkarki Urszuli Dudziak. Nazwiska pozostałych trenerów mają zostać ogłoszone wraz z początkiem nagrań do programu. Według dziennika "Fakt", oprócz Dudziak, na fotelu jurorów i trenerów zasiądą też: duet Tomson i Baron, Michał Szpak oraz wracająca do programu Edyta Górniak.

Małgorzata Tomaszewska przed rozpoczęciem pracy w TVP była związana m.in. z Telewizją WP, Sportklubem oraz prezentowała prognozę pogody w Polsacie. Jest córką Jana Tomaszewskiego, wieloletniego bramkarza reprezentacji Polski.

10. edycję "The Voice of Poland" oglądało w telewizyjnej Dwójce średnio 1,83 mln widzów – o ok. 100 tys. mniej niż wcześniejszą (dane Nielsen Audience Measurement).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 28.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.