Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lidia Lemaniak odchodzi z serwisu Niezalezna.pl

Lidia Lemaniak z mediami kontrolowanymi przez Tomasza Sakiewicza była związana od 2016 roku (screen: YouTube/Telewizja Republika)

Dziennikarka Niezalezna.pl (Słowo Niezależne) Lidia Lemaniak rozstaje się z tym serwisem. Nie podaje, co będzie robiła, ale zapewnia, że zostanie w mediach.

"Za porozumieniem stron dziś rozwiązaliśmy moją umowę z Niezalezna.pl" - napisała Lemaniak na Twitterze. - To była moja decyzja, nad którą zastanawiałam się od jakiegoś czasu. Rozstaliśmy się w zgodzie. Na przełomie września i października poinformuję o dalszych planach, ale zapewniam, że pozostaję w zawodzie. Rozmawiam z kilkoma redakcjami, ale nie mogę powiedzieć z którymi – mówi Lemaniak "Presserwisowi". Zaznacza, że nie chodzi o media publiczne.

Lidia Lemaniak pracowała nie tylko dla Niezalezna.pl (była reporterką sejmową), ale też w serwisie Telewizjarepublika.pl, przeprowadzała wywiady do "Gazety Polskiej Codziennie" i prowadziła program "Rozmowa Niezależna" na VoD "Gazety Polskiej".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 27.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.