Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paula Gurgul account directorem w Newonce.media

Paula Gurgul w branży reklamowej pracuje od siedmiu lat (fot. Oskar Szdzuij/materiały prasowe)

Paula Gurgul przeszła z 2012 agency do Newonce.media. Objęła nowo utworzone stanowisko account directora.

Do jej obowiązków należeć będzie prowadzenie zespołu project managerów i media plannerów odpowiedzialnych za produkcję oraz komunikację kampanii realizowanych dla marek obsługiwanych przez Newonce.media. 

Paula Gurgul w branży reklamowej pracuje od siedmiu lat. Wcześniej była związana m.in. z Leo Burnett, DDB, Young & Rubicam i Ogilvy.

„Jako Newonce.media jesteśmy gotowi obsługiwać nie tylko briefy mediowe, ale też te stricte agencyjne, wymagające określonych procesów i standardów. Bardzo się cieszę, że Paula zgodziła się pokierować tą częścią naszego biznesu” – mówi, cytowany w komunikacie, Michał Michalski, CEO Newonce.media.

Newonce.media tworzą: serwisy internetowe Newonce.net i Newonce.sport, magazyn "Newonce.paper", radio internetowe Newonce.net i bar Newonce.bar.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 27.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.