Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Jakóbiak zakończył program „20 metrów kwadratowych”

Łukasz Jakóbiak prowadzi teraz szkolenia online (screen YouTube/20m2)

Łukasz Jakóbiak zakończył realizację programu „20 metrów kwadratowych”, który przez osiem lat zamieszczał na YouTube.

O swojej decyzji poinformował na swoim kanale w filmie pożegnalnym „Koniec programu. Zapraszam na nowe”. „21 marca 2020 roku doświadczyłem najwspanialszego jak do tej pory, uczucia spokoju. Poczułem najgłębsze, a przede wszystkim bardzo klarowne uczucie miłości. Spotkałem wtedy najprawdziwszego siebie i usłyszałem, że będę się realizować przez tworzenie przestrzeni, w której inni również będą mogli poczuć miłość. Jest to również jeden z powodów, dla których zakończyłem realizację swojego programu” - napisał Łukasz Jakóbiak pod filmem.

Teraz chce poświęcić się szkoleniom (od 2013 roku prowadzi wykłady i szkolenia motywacyjne). Żegnając się z programem, zaprosił widzów na autorski kurs online "Święty Spokój", który odbędzie się od 24 sierpnia do 2 września. Nagrał też ostatnie trzy odcinki programu „20 metrów kwadratowych”, które dostępne są na stronie Jakobiakvod.pl, ale odpłatnie – za dostęp do obejrzenia każdego z wywiadów trzeba zapłacić 15 zł. Ostatnim gościem programu jest piosenkarka Anna Jurksztowicz. 

Kanał 20m2 subskrybuje 404 tys. osób. Jakóbiak opublikował na nim ponad 350 odcinków programu. Przeprowadzał wywiady z gwiazdami show-biznesu i pop kultury, które zapraszał do kawalerki, czyli tytułowych „20 metrów kwadratowych”. W 2017 roku Jakóbiak odtworzył wiernie studio amerykańskiego talk-show "The Ellen DeGeneres Show", po czym wystąpił w nim wraz z dublerką prowadzącej program. Tak zwana wizualizacja spotkania z amerykańską gwiazdą telewizji nie spodobała się widzom, którzy zaczęli go hejtować. Po tym doświadczeniu Jakóbiak zaczął zapraszać na wywiady mniej popularnych gości i poruszać takie problemy, jak medytacja czy śmierć kliniczna.

Łukasz Jakóbiak jest laureatem Grand Video Awards, organizowanego przez „Press” konkursu dla twórców internetowych. W 2015 roku zdobył statuetkę w kategorii Wideorozmowy. Do 23 sierpnia 2020 roku przyjmowane są zgłoszenia filmów do 6. edycji GVA.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 27.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.