Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BMW i GOPR zbierają pieniądze na wsparcie ratowników górskich

BMW zostało stałym partnerem GOPR (fot. materiały prasowe)

Koncern samochodowy BMW Group Polska wraz z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym rozpoczynają akcję crowdfundingową #jestemzgor. 

Celem jest wsparcie ratowników górskich poprzez zakup sprzętu i organizację szkoleń. Zbiórka pieniędzy odbywa się na stronie Jestemzgor.pl (wkrótce ma tam powstać sklep, z którego dochód będzie przeznaczony na ten sam cel).

"90 proc. GOPR-owców to ochotnicy i pasjonaci, którzy w pomoc nam inwestują własny czas, a często sprzęt czy środki finansowe. W tym specyficznym roku ratownicy będą mieli jeszcze więcej pracy, zdecydowanie przecież wzrośnie liczba osób spędzających wakacje w Polsce" - tłumaczą organizatorzy akcji.

Zbiórka została wsparta poświęconą GOPR-owi kampanią komunikacyjną, prowadzoną w internecie, w tym w mediach społecznościowych GOPR i BMW. Jednocześnie BMW zostało stałym partnerem GOPR, przekazując mu 12 samochodów, głównie hybrydowych BMW X5 z napędem na cztery koła.

(IKO, 24.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.