Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Różalska za Annę Limbach-Uryn dyrektorką produkcji oryginalnych Canal+

Anna Różalska zastąpiła Annę Limbach-Uryn (fot. materiały prasowe)

Anna Różalska została dyrektorką produkcji oryginalnych i koprodukcji Canal+ Polska. Zastąpiła Annę Limbach-Uryn, która łączyła stanowiska wiceprezeski Kino Świat i dyrektorki produkcji oryginalnych Canal+.

Anna Różalska odpowiada za realizację strategii programowej dla produkcji oryginalnych Canal+ Polska i nadzór nad całym procesem produkcyjnym, w tym m.in. za negocjację kontraktów programowych i kontrolę dystrybucji treści własnych. Jest również odpowiedzialna za koordynację projektów wspierających produkcję treści oryginalnych w ramach programu Canal+ Series LAB oraz pozyskiwanie i rozwój projektów programowych we współpracy z Grupą Canal+ (Vivendi SE) i M7 (część Grupy Canal+).

- Nasze plany programowe są niezmiennie bardzo ambitne i możemy powiedzieć wprost, że będziemy kontynuować inwestycje w produkcję treści - zapowiada wiceprezeska Canal+ Polska ds. programowych Małgorzata Seck, której Różalska podlega.

Anna Różalska pracowała dotychczas jako producentka filmowa i talent menedżerka polskich i europejskich twórców filmowych. Jest współzałożycielką powstałej w 2015 roku agencji Match & Spark. Koprodukowała u boku Nancy Spielberg dokument fabularyzowany "Kto napisze naszą historię". Pracowała też przy krótkometrażowym filmie "Ambition" w reżyserii Tomasza Bagińskiego dla Platige Image. Przez ponad pięć lat kierowała działem produkcji i developmentu w Alvernia Studios. W tym czasie była koproducentką filmów "Arbitraż" z Richardem Gere'em, "Vamps" z Alicią Silverstone i Sigourney Weaver w rolach głównych oraz "Śluby panieńskie" w reżyserii Filipa Bajona.

Anna Limbach-Uryn, wiceprezeska Kino Świat, będzie nadal współpracowała z Canal+ Polska jako doradczyni zarządu ds. dystrybucji filmowej. Do zarządu Kino Świat weszła jesienią 2019 roku, po tym, jak Canal+ został większościowym udziałowcem tej spółki.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 22.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.