Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Danuta Holecka w komisji etyki TVP na kolejną kadencję

W komisji etyki TVP znalazła się m.in. Danuta Holecka (fot. materiały prasowe)

Szefowa "Wiadomości" TVP 1 Danuta Holecka i reporter tego programu Krzysztof Nowina-Konopka znaleźli się w składzie komisji etyki TVP XII kadencji.

Z poprzedniego składu komisji obok Danuty Holeckiej pozostał Stanisław Królak (kierownik redakcji dokumentu i reportażu historycznego TVP Historia). Ponadto weszli do niej oprócz Krzysztofa Nowiny-Konopki także: Anna Duda (TVP 3 Lublin), Mariusz Jarosiewicz (kierownik redakcji "Teleexpressu"), Przemysław Wenerski (szef redakcji "Alarmu") i Krzysztof Ziemiec (prowadzący "Teleexpress"), który był w komisji X kadencji.

Kadencja komisji etyki TVP trwa dwa lata. Komisja czuwa nad przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej w TVP. Orzeka o zgodności postępowania dziennikarzy z zasadami etyki w spółce.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(KOZ, 16.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.