Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jest kandydat na wiceszefa radiowej Trójki

Nowego wicedyrektora Trójki musi zaakceptować prezes Polskiego Radia (fot. Piotr Molecki/East News)

Dyrektor Programu III Polskiego Radia Kuba Strzyczkowski chce, by jego zastępcą został Piotr Majewski.

- Wniosek jest złożony, czekam na rozpatrzenie - mówi Kuba Strzyczkowski. Zgodę na powołanie Majewskiego musi wydać prezes radia Agnieszka Kamińska. - Piotr jest moim doradcą społecznym w Trójce. Nie podejmuje żadnych decyzji - zaznacza Strzyczkowski.

Piotr Majewski jest dziennikarzem muzycznym, w przeszłości pracował już w Trójce. Był m.in. szefem redakcji i jednym z prowadzących magazyn "Brum". Ma swoją audycję w Radiu dla Ciebie.

Od kwietnia wicedyrektorem Trójki jest Mirosław Rogalski. "Zaproponowałem dyr. Rogalskiemu złożenie dymisji. Nie złożył. Nie uczestniczy w pracach Zespołu Trójki, ponieważ Zespół nie wyobraża sobie tej współpracy z uwagi na szkalowanie red. Niedźwieckiego" - poinformował Kuba Strzyczkowski na profilu Trójki.

Strzyczkowski poinformował we wtorek, że chciał zamieścić przeprosiny dla Marka Niedźwieckiego na stronie internetowej radia. "Decyzją Zarządu przeprosin nie umieszczono" - napisał na facebookowym profilu Trójki.

WIĘCEJ O RADIOWEJ TRÓJCE

(KOZ, 16.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.