Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Nowak doradcą zarządu M4B ds. marketingu

Mariusz Nowak zasiada w zarządzie Klubu Agencji Eventowych przy SKM SAR (fot. materiały prasowe)

Mariusz Nowak został doradcą zarządu ds. marketingu w M4B, agencji digital signage (digital out-of-home). Jest to nowe stanowisko w tej firmie.

W M4B  doradca odpowiada m.in. za rozwój biznesu, strategię i komunikację oraz promocję produktów firmy. "Intensywnie szukaliśmy silnego wsparcia dla działań marketingowo-promocyjnych i bardzo się cieszę, że znaleźliśmy je w osobie Mariusza Nowaka" - komentuje Michał Dołaszyński, director of sales and marketing operations w M4B.

Mariusz Nowak od ponad 20 lat jest współwłaścicielem agencji MplusM Event Marketing, a od pięciu lat wiceprezesem spółki Ministry Of Creativity (agencje te specjalizują się w eventach, digital live marketingu i należą do Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR). Nowak zasiada w zarządzie Klubu Agencji Eventowych przy SKM SAR.

(IKO, 09.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.