Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Materna krakowskim korespondentem Radia Nowy Świat

Krzysztof Materna został dyrektorem artystycznym Teatru Bagatela w Krakowie (screen: YouTube/TVN Series)

Krzysztof Materna z cyklem "Bagatelki z Krakówka" będzie się pojawiał w poniedziałkowych audycjach Jana Chojnackiego w Radiu Nowy Świat.

- Z tytułu przyjęcia przeze mnie pracy w Krakowie będę głosem Jana Chojnackiego z Krakowa – mówi "Presserwisowi" Materna (razem z Andrzejem Wyrobcem pokieruje Teatrem Bagatela). Dodaje, że to stała współpraca, a cykl zadebiutuje w najbliższy poniedziałek. - Trzymam kciuki za kolegów i będę ich wspomagał całą dobrą energią, jaką mam – zaznacza. Chojnacki poprowadzi muzyczną audycję autorską "Strumień zdumień" w poniedziałki między godz. 19 a 21.

W środę RNŚ poinformowało, że wydawcą porannych programów będzie Jakub Jędras, który niedawno po 18 latach pożegnał się z Polskim Radiem.

Zespół pracowników i współpracowników Radia Nowy Świat liczy już ponad 60 osób. Część była wcześniej związana z Programem III Polskiego Radia. Szefową rozgłośni jest Magda Jethon, była dyrektorka i redaktorka naczelna radiowej Trójki. Internetowe Radio Nowy Świat ma rozpocząć nadawanie w piątek 10 lipca.

(JSX, 09.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.