Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Krysztofczyk zakończyła pracę dla sztabu Hołowni

Barbara Krysztofczyk to strateg komunikacji i trenerka medialna (fot. materiały prasowe)

Barbara Krysztofczyk, szefowa PR kampanii Szymona Hołowni, zakończyła pracę w jego sztabie. Wkrótce wróci do pracy w agencji Synertime, której jest współwłaścicielką.

Krysztofczyk w sztabie Hołowni zajmowała się strategią mediową i polityką informacyjną. W pierwszej turze wyborów prezydenckich Hołownia zdobył blisko 14 proc. głosów i zajął trzecie miejsce. Ogłosił powołanie ruchu społecznego Polska 2050. - Sztab zakończył działanie, ruch to zupełnie inna, nowa inicjatywa - mówi Barbara Krysztofczyk. Pracę w sztabie zakończyła 30 czerwca. Teraz bierze dwa miesiące urlopu, a potem wróci do pracy w agencji Synertime (była tam wcześniej m.in. prezeską). 

Szymon Hołownia także zastanawia się nad swoją przyszłością. Po przegranych wyborach stwierdził, że poza organizacją ruchu społecznego, rozważa powrót do pisania.

(SK, 07.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.