Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Mucha odchodzi z "Gazety Polskiej"

Wojciech Mucha z "Gazetą Polską" i "Gazetą Polską Codziennie" był związany od 2011 roku (screen YouTube/Gazeta Polska VD)

Publicysta tygodnika "Gazeta Polska" (Niezależne Wydawnictwo Polskie) Wojciech Mucha zakończył współpracę z tytułem.

"Właśnie złożyłem wypowiedzenie z »Gazety Polskiej«. Dziękuję Czytelnikom, Przyjaciołom i Kolegom. Te blisko dziewięć lat na Filtrowej (ulica w Warszawie, przy której mieści się redakcja »Gazety Polskiej« i »Gazety Polskiej Codziennie« - przyp. red.) to był ważny czas. Do zobaczenia" - napisał Mucha w poniedziałek na Twitterze.

Zaznacza, że rozstał się z redakcją z powodów osobistych. - Chcę się poświęcić własnym projektom, oczywiście nie rezygnuję z dziennikarstwa, jednak chyba już w innej formie niż doraźna, gazetowa - dodaje Wojciech Mucha.

Wojciech Mucha w latach 2011-2014 był dziennikarzem "Gazety Polskiej Codziennie" (Forum SA), następnie przeszedł do "GP". Pod koniec 2015 roku został p.o. zastępcą kierownika działu publicystyki w "GPC" i szefem działu publicystyki w "GP".

Jak wynika z danych ZKDP, w kwietniu średnia sprzedaż ogółem "Gazety Polskiej" wyniosła 20 483 egz. (spadek o 4,01 proc. wobec kwietnia 2019 roku).

(JSX, 07.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.